Kentsel Dönüşüm Kanundan yararlanarak eski,depreme dayanıksız evinizi, işyerinizi veya her çeşit binanızı yenilemek veya depreme karşı binanızı güçlendirmek için Bakanlık Yetkili Kuruluşu Tunada Kentsel Dönüşüm ile iletişim kurmanız yeterlidir.

Uzmanlarımızın binanız için hazırlayacağı Deprem Risk Raporunun onayı ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına girer böylece eski, deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binanız kentsel dönüşüm kapsamında kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka yerleşim bölgelerine kaydırılma korkusu yaşamadan şuan evinizin, işyerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz.

Deprem Risk Raporu için binanızdan bir kişinin tapusu ile uzman ekip, ekipman ve büyük tecrübeye sahip bakanlık yetkili kuruluşu Tunada Kentsel Dönüşüm'e başvuruda bulunması yeterlidir.

Kentsel dönüşüm kapsamına girmiş veya girmesi planlanan binanız için kanun kapsamında yapılan işlemlerin, alınmış kararların denetlenmesi; var ise binanız için hazırlanmış Deprem Risk Raporunun kontrol edilmesi, konu hakkında detaylı bir çalışma hazırlanması için TUNADA Kentsel Dönüşüm olarak siz hak sahiplerine hizmet veriyoruz.